Hakkımızda

Uluslararası

NO-VO Elektronik

Kaliteden Ödün Vermeden Uygun Çözümler

NO-VO Elektronik olarak, Türkiye’nin dünyada daha çok söz sahibi olabilmesi için markalaşmanın önemini biliyor ve bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 35 yıllık deneyim ve birikimin, genç ve yenilikçi bir kadroyla birleşerek en yeni gelişmeleri takip etmek ayrıca kalite ve fiyat avantajından ödün vermeden müşterilerine en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Yeni kurulmasına rağmen kısa bir süre içerisinde sektörün tercih edilen markalarından biri olma yolunda hızla ilerleyen NO-VO Elektronik, atılımlarıyla sektörün öncü firmalardan biri olmayı hedefliyor. Günün şartlarına uygun, kaliteli ürünler üretmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

NO-VO ElektrikHızlı Çözümler Sunar

0
Ürün Çeşidi
0
Personel Sayısı
0
Ülkeye İhracat
0
Çözüm Ortağı

Hedeflerimiz

Misyonumuz

Türkiye’nin dünyada daha saygın ve güçlü olabilmesi için marka değeri yüksek bir kuruluş yaratıp ülke ekonomisine fayda sağlamak.

Bu yolda giderken sosyal faydalı destek ve yatırımlarla topluma, özellikle gençlere  katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Türkiye’de olduğu kadar dünyada da aynı ölçüde saygın bir kurum olmak, için gerekeni yapmak. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak teknolojiyi takip etmek,  yüksek kaliteli ürünleri yeni fikir ve tasarımlarla geniş bir kesime ulaştırmak.